Fialové čaj Chang Shu pro hubnutí – Customer zpětnou vazbu o tomto produktu. Stojí to za nákup

Fialové čaj Chang Shu pro hubnutí - Customer zpětnou vazbu o tomto produktu. Stojí to za nákup
Fialové čaj Chang Shu pro hubnutí - Customer zpětnou vazbu o tomto produktu. Stojí to za nákup

Hubnutí je vždycky těžké. Namáhavé cvičení v areálu s přísnou dietu mohou přinést výsledky, ale ne všichni lidé jsou schopni vydržet takové testy. Z tohoto důvodu, mnozí se snaží vyřešit problém nadváhy speciální prášky a doplňků. Tyto doplňky nejsou vždy účinné, a v některých případech prostě nebezpečné pro lidské zdraví.

V současné době existuje jednoduchý a bezpečný způsob, jak zhubnout. Hovoříme o fialové čaj, „Chang Shu“. Tento přírodní nápoj neobsahuje žádné umělé přísady a je zcela bezpečný pro tělo. Navíc, mnoho uživatelů hlásí pozitivní účinky z jejich používání.

Purple čaj, “Chang Shu” –

7 47 Fialové čaj Chang Shu pro hubnutí   Customer zpětnou vazbu o tomto produktu. Stojí to za nákup

Koupit v lékárně,

Feature čaje, “Chang

Shu”, spočívá v jeho přirozenosti. Při výrobě výrobku nepoužívá umělé sloučeniny. Fialová nápoj nazvaný protože barvy, který se získává po vaření (a přidáním citron).

Čaj rostlina roste výlučně v horách Tibetu a Nepálu v podobě křoví. Jsou zelené, bez ohledu na roční dobu. Čajové lístky fialové nebo nažloutlý odstín objeví na vrcholcích rostlin. Zrání křoví potřeboval řídký vzduch s nízkým obsahem kyslíku. To je důvod, proč hlavní seskupení čaje jsou ve výšce více než 3 km nad hladinou moře.

Kromě Tibetu a Nepálu, čaj roste také v Kambodži. Květiny na keři objevují ne více než dvakrát v průběhu celého roku. Budete muset sbírat ručně ve vysoké nadmořské výšce. To vše výrazně ovlivňuje náklady na výrobu čaje, který produkt převyšuje náklady na jiných podobných nápojů. Nicméně, cena kompensiruet chuť a účinek.

Pokud chcete koupit něco k pití v režimu dálkového ovládání. V okamžiku, kdy její rozložení na území UE federace se zabývá zvláštní oblasti – sale-purpletea.useful-deals.com. Chcete-li koupit výrobek, je nutné provést následující kroky:

Po odeslání nákupu, musíte počkat, až se bude zpracovávat zaměstnanci zástupce firmy. Po ošetření se počet volání provozovatele podniku. Ty budou vyzváni k potvrzení objednávky a upřesnění data jejího doručení (metoda, adresa).

, pokud se potvrdí, balík čaje bude zaslán na uvedenou adresu poštou nebo doručeno kupujícímu prostřednictvím kurýra. Způsob specifické zvolené uživatelem. Nicméně, to stojí za to, že ne všechna města mají kurýrní služby (zejména malých měst).

Vše, co zbylo pro uživatele platit za čaj. Platba se provádí

pouze po obdržení zboží. Kupující může zkontrolovat obal a ujistěte se, že jsme neměli, a pak na splacení úvěrů v souladu s pořadím nákladů.

V ceně produktu závisí na dvou faktorech:

  • kolik balení čaje nakoupené klientem;
  • kolik to dělá.

Náklady čaje je 998 rublů. V tomto případě, pokud zákazník objedná přímo na hřišti, budete platit méně. Takový příkaz bude stát 1 …, ale náklady na každou jednotlivou porci čaje bude méně. Je to také stojí za úvahu, že distributor neustále zajišťuje slevy pro své zákazníky. V tomto případě se náklady na čaj může klesnout na ….

Nápoj je zcela bezpečný, o čemž svědčí jeho státní zkouškou. Podle údajů výrobce je přípravek se

6 43 Fialové čaj Chang Shu pro hubnutí   Customer zpětnou vazbu o tomto produktu. Stojí to za nákup

zapíše do speciálního státního rejstříku a splňuje všechny požadavky kontrolních orgánů UE federace.

Vliv na zdraví Girls Purple čaj, “Chang Shu”?

Nápoj ve velkém množství obsahuje řadu minerálních látek a vitaminů. S dlouhodobou příjmu čajem, bude kupující moci vidět znatelné zlepšení související s různými systémy těla, emocionální pozadí, vnitřní zdravotnímu stavu.

Nejvýraznější změny způsobené požitím nápoje:

  • Zlepšení plastové nehtů a vlasů. Obsažený v čajových živin mají pozitivní vliv na růst nehtů, jejich celkovém zdravotním stavu, mají posilující účinek. Plně se také na vlasy.
  • Zlepšení výhledu. Skutečný vliv na občany, kteří pracují PC. Kompletní průběh užívání čaje dělá vidění akutnější, má pozitivní vliv na vizuální vnímání světa.
  • zklidňuje nervový systém. V moderním světě je stále ve stavu stresu. To s sebou nese rozvoj závažných onemocnění, nemluvě o nepohodlí, že stres má na osobním životě. Tea má pozitivní vliv na nervový systém umožňuje osoba, která má dát se dohromady a uklidnit.
  • Pozitivní vliv na růst vlasů, zabraňuje šedivění vlasů. Fialové čaj není všelék. Není možné uložit kupujícího z šedivých vlasů.

    Nicméně, použití nápoj snižuje šedého, blokuje vznik nových šedivém.

  • zabraňuje stárnutí pokožky. Na kůži věkové změny viditelné na prvním místě. Nesprávná strava, špatné návyky, konstantní stres – to vše ovlivní náš vzhled. Pití čaje vám umožní odstoupit škodlivé látky z organismu, zabraňuje vzniku vrásek.

Nicméně, hlavní účinek při “Chung-Shu” – hubnutí. Na jedné straně jsou prvky čaje, jak se dostat do lidského těla spalovat přebytečný tuk a přeměnit ji na energii. Tím se snižuje nejen hmotnost, ale také významně zvyšuje produktivitu. Na druhou stranu, vypít několik snižuje chuť k jídlu, než brání novým tukem.

Složení a komponenty Purple čaj, “Chang Shu” – Vitamíny a Theanin

Co umožňuje hubnutí? To je vzhledem ke složení čaje, „Chang Shu“. Unikátní prostředky doslova plné živin a minerálních látek, které při injekci do lidského těla spouště procesů odpovědných za spalování nadměrné tělesné hmotnosti.

>>>>  Bentolit nápoj pro hubnutí - negativních komentářů, názorů, ceny, oficiální webové stránky

látky obsažené v nápoji by měly být rozděleny do dvou kategorií. První se skládá z prvků, které jsou společné všem čajů, a dalších látek, vyskytující se pouze v „Chung-Shu“. Je třeba vzít v úvahu každou kategorii zvlášť.

Pro „Chung-Shu“ charaktery jsou všechny typické prvky z jiných čajových nápojů. Podobně jako jiné druhy čaje, lék na efektivní

5 29 Fialové čaj Chang Shu pro hubnutí   Customer zpětnou vazbu o tomto produktu. Stojí to za nákup

hubnutí obsahuje následující součásti:

  • Theanin. Je součástí téměř každého druhu čaje. To je hlavní složkou je kyselina glutamová. Aby bylo možné správně vyhodnotit tuto námitku, je třeba objasnit, co odpovědnost této kyseliny. To je nemožné bez normální provoz hlavního mozku. Osoby příjem, „Chang Shu“, výrazně zlepšit procesy svěřené tomuto orgánu (například zvyšuje koncentraci). Také tvůrci nástroje, zvyšuje imunitu, snižuje hladinu cukru v krvi. Čaj má také pozitivní vliv na krevní tlak, snížení ji. Všechny tyto účinky jsou možné díky přítomnosti theanin v kompozici.
  • Kahein. Nalezený ve všech druhů čaje, nicméně zvýšená koncentrace je pozorováno u odrůd vysočiny, na něž patří „Chung-Shu“. Přírodní antioxidant. Hlavní akce je stimulace uzavření toxinů a jiných škodlivých látek. V důsledku toho, zlepšuje funkci orgánů odpovědných za tyto procesy. Nejprve to normalizuje funkci jater a gastrointestinálního traktu.
  • třísloviny. Viz tříslovin látky, které mají pozitivní vliv na tělo, čištění ji těžkých kovů. Mezi další užitečné funkce taninů je ochrana sliznice a snížení zánětlivé procesy rozvíjející v těle. Je třeba také vzít v úvahu skutečnost, že tato přísada zabraňuje vzniku a vývoje v lidském těle patogenních mikroorganismů.
  • Všechny komponenty je popsáno výše, která spočívá v běžných druhů čajů. Nicméně, jejich koncentrace v „Chung-Shu“ je mnohem vyšší. Množství užitečných minerálů tento nápoj je nižší dokonce i zelený čaj.
  • Jedinečné součásti

prvků popsaných výše, je vlastní všem druhy čaje, i když v nižších koncentracích. Mezitím se v „Chung-Shu“ zahrnuje jedinečné součásti, které nejsou uvedeny v jiných nápojů. Mezi ně patří:

  • bioflavonoidy. Posílit kapilární stěny, snížení tlaku. Díky těmto účinkům je pozitivní vliv čaje na kardiovaskulární systém. Kromě toho, pro látky tohoto typu, vyznačující se tím, antikarcinogenní účinky v důsledku které jsou široce používány v léčbě aterosklerózy a vředů.
  • Metilksantina. Hlavním účinkem je aktivace systémů těla, výrazně zvyšuje aktivitu člověka. Kromě toho, tato látka razreshaet v krvi. Účinek je dosaženo snížením rychlosti adheze destiček.
  • Synephrine. Možná, že hlavní složkou čaje. Tato látka má přímý vliv na spalování tuků. Jeho hlavním účinkem je zrychlení metabolismu. Vzhledem k tomu, že se zvyšuje spotřeba kalorií do těla, a tedy i snížení hmotnosti. Dalším pozitivním účinkem je stimulace imunitního systému.

Komplex prvků je popsáno výše, mohou již být nalezen v žádném čajový nápoj. Jen “Chung-Shu” obsahuje všechny tyto živiny.

Purple čaj, “Chang Shu” – Vlastnosti blahodárné nápoje pro instituce

Je zřejmé, že hlavním užitečnou vlastností čaje – pálení nadváhy. Na ujištění výrobce, složky obsažené v nápoji, zmenšit velikost tuku, spalování tuků, převedením na energii, inhibují vznik nových ložisek. Díky celý komplex užitečných látek, čaj má také pozitivní vliv na organismus jako celek.

jako příklad, můžete si vzít gastrointestinálního traktu, jater a ledvin, to znamená, že orgány odpovědné za vyjmutí z těla škodlivé látky. Každý den jsou tyto prvky v lidském těle klesá do čisté látky. Nicméně, konzumace alkoholu a nezdravé jídlo narušit jejich práci. V důsledku toho se člověk projevuje gastritidu, vodnatelnost, zácpa. Navíc, pokud se nic neudělá, může nakonec vyvinout vředy.

Díky příjmu čajového gastrointestinální trakt, ledviny a játra jsou očištěna od škodlivých látek, normalizuje činnost těchto orgánů je rychlejší a účinnější odstranění toxinů.

Kromě účinku je popsán výše, je možno zdůraznit následující pozitivní vlastnosti fialové čaje:

  • Zvýšení rezervy síly těla. Vysoká pravděpodobnost, že se snižuje riziko onemocnění souvisejících s kardiovaskulárním systémem. Snižují pravděpodobnost vzniku patologických změn štítné žlázy.
  • Zlepšení zdraví prostřednictvím normalizace těla, odstoupení od ní škodlivých látek, veselost ze složek čaje. Spolu s pohodu výrazně zlepšuje vzhled člověka, je omlazení pokožky, posiluje nehty a vlasy, snížení šedivých vlasů.
  • snižuje pravděpodobnost vzniku těchto smrtelných nemocí jako jsou: ateroskleróza, cukrovka. Antikarcinogenní vlastnosti jednotlivých složek čaje mají příznivý vliv na riziko nádorů a dalších projevů nádorového onemocnění.
  • Díky zlepšené metabolismu pozorovat pozitivní změny týkající se funkce vnitřních orgánů a tkání.
  • zmenšení otoku, až do jejich úplného odstranění. Tento efekt má nejen pozitivní vliv na zdraví, ale také dělá více atraktivní vzhled. Podobného účinku se dosáhne stažení přebytečné tekutiny z těla.

Dělení buňky umístěné ve vnitřní a podkožní tuk, podporuje hubnutí, a také slouží jako jedno z opatření pro předcházení, který umožňuje nejen zhubnout, ale ne ho získat zpět.

Čaj, “Chang Shu” – ať už pití pomáhá hubnout

?

Nápoj obsahuje velké množství přírodních složek. Mají vliv na celý organismus, zlepšuje práci jejího samostatného systému a pozitivně ovlivňuje celkový zdravotní stav člověka. Hlavní žaloba prohlášena výrobci nápoje – že spalováním nadváhy přes odbourávání tuku a převést jej na energii

>>>>  Keto Guru - hubnutí prášky jsou jediní na trhu

.

Skutečně složky čaje má příznivé účinky na gastrointestinální trakt a játra, zlepšuje výstupní látky. Jak je uvedeno výrobcem, použití přírodního čaje nejen odstraňuje škodlivé prvky z těla, ale také změní tuků do energetických vrstev, takže člověk aktivnější.

synefrin je obsažen v kompozici, je umístěn jako aktivní nástroj pro hubnutí. Jak je to efektivní může být diskutována. Když někteří experti trvají na pozitivní efekt komponenty a jeho využití v procesu hubnutí, zatímco jiní nevěří, že tento prvek je nějak patrný účinek na tělo.

skuteční lidé názory v této otázce jsou rozporuplné. Někteří lidé popírají existenci účinků nápoj, jiní ukazují pozitivní výsledky. V souladu s tím, je v tomto případě vše závisí na individuálních vlastnostech organismu a lidského chování.

Nicméně, všichni odborníci se shodují na jedné věci – čaj může být použita jako měřítko pro hubnutí v případě použití integrovaného přístupu. To znamená, že by nemělo být omezeno pouze na užívání tohoto nápoje. Cvičení, správná strava, včetně dostatek ovoce a zeleniny, ve spojení s vyhýbat se škodlivé návyky, může mít pozitivní efekt.

Čaj, “Chang Shu” – proč jsou schopni zhubnout rychle

?

Hlavním důvodem, proč čaj má příznivý vliv na lidský organismus – jeho složení. Nápoj je plný vitamínů, antioxidantů a stopových prvků. V areálu, tyto látky mají vliv nejen na jednotlivé subjekty, ale i na celé lidské tělo jako celek.

prvky obsažené v „Chung-Shu“, má pozitivní účinek na gastrointestinální trakt, hlavní mozku kardiovaskulárního systému. Živiny zlepšit fungování jater a ledvin, čímž se snižuje zatížení na ně pozitivně ovlivňují stav kůže a vlasů.

Tajemství spočívá v kombinování více prospěšných prvky jednoho nápoje. To zahrnuje jako standard pro všechny složky v čaji, a jedinečné látky, které v takovém počtu, nelze nalézt v jiných produktech. Tím je zajištěno, celkový účinek na organismus, zejména důležité během ubývání hmotnosti.

Funkce vlivu čaje je následující:

  • Synephrine a další prvky, zlepšit žaludek a střeva. To vede k normalizaci metabolismu. Výsledkem je, že nezdravé jídlo, provokující vzhled tuku, se vstřebává rychleji, bez negativních vlivů na břiše.
  • Tetanie a teobromin, jak je uvedeno výrobcem dělat jinou část díla. Pokud zlepšení funkce trávicího traktu, nezdá se, že nové tuk, tyto látky odnášet staré, molekuly štěpení tuků. Kromě toho, tyto komponenty pozitivně ovlivnit celkový proces trávení, zlepšení střeva a ledviny, odstranění toxických látek z těla.
  • Látky popsané výše, je zaměřen na ubývání hmotnosti. Mezitím se s aktivními sportovních aktivit, narušil kůži a struktury nehtové ploténky. Aby se tomu zabránilo, je třeba nasytit tělo užitečných prvků. Ty se nacházejí ve vysokých koncentracích v čaji, „Chang Shu“. Výsledkem je, že tento nápoj nejen vám pomůže zhubnout, ale také pomáhá eliminovat negativní vlivy fyzické cvičení.

To znamená, že tajemství z „modré čaj“ spočívá v jeho komplexní účinky na tělo. Lékem není návykový. Jeho komponenty voliče přispívat k metabolismu lipidů a zlepšuje tělesnou kondici. Mezitím se důrazně doporučuje používat čaj, spolu s cvičením a dietou. Tím se zvýší jeho účinnost.

Jak vařit a pití Purple čaj, “Chang Shu”?

Jakékoli zvláštní postupy spojené s přípravou nápoje, ne. Zjednodušeně řečeno, tento proces je identický s vaření jiné druhy čaje. Výrobek musí nalít horkou vodu a nechte ji strmé po dobu několika minut. Poté, co nápoj získají modravou barvu, lze ji použít.

Nicméně, jeden rys je tam pořád. To ovlivňuje teplotu vody, která může být použita k uvařit čaj nápoj. Na rozdíl od jiných výrobků, v tomto případě byste neměli používat vařící vodou. To znamená, že se nedoporučuje nalít čaj, jakmile varná konvice se vaří.

Skutečnost, že vařící vody ovlivňuje minerály obsažené v nápoji. To znamená, že tento přístup výrazně snižuje účinnost přípravku. Kromě toho voda během vaření ničí přírodní barviva, které odstín nápoje se může lišit od zobrazených na obalu výrobku.

, aby se tomu zabránilo, je třeba dát převařené vody mírně vychladnout. Stačí počkat 5 minut, a pak můžete přejít na vaření. Optimální teplota kapaliny pro tento proces je asi 80 až 90 stupňů. Pochopte, že nápoj je řádně připravena, je možné, že jeho jasně modré barvy. Průměrná doba extrakce není větší než 10 minut.

se doporučuje použít od 5 do 7 pupenů (čaj je distribuován v této formě) po dobu jedné svařování. Čaj byl fialový, je třeba přidat kyselinu citrónovou. Můžete použít koncentrovaný výrobek nebo použití součástí citronu

se nedoporučuje používání cukru. – to má vliv na váhu člověka. Je lepší nahradit tento produkt s medem.

Purple čaj, “Chang Shu” – představuje řádný příjem

Pro přípravu chutné a užitečné čaj, je doporučeno použít pět květů, jednu lžičku medu a plátek citronu. Toto je optimální poměr složek na šálek nápoje (50 g). Pokud chcete, můžete vyřadit med a citron nebo použijte trochu více květenství (ale ne více než 7).

>>>>  Alkotox z alkoholismu - oficiální stránky, koupit hned, recenze, cena

Make čaj double za den. Jakékoli zvláštní předpisy v tomto plánu. Příjem nezávisí na příjmu potravy. Můžete například pít jeden šálek ráno a další večer nebo použít jiný vhodnější systém. V tomto případě vše závisí na individuálních preferencích osoby.

nápoj sama, bez nečistot nemá zřetelně výraznou chuť nebo zápach. Proto budou tyto vlastnosti jsou závislé na tom, co se přidal k tomu. Citron a med může být použit, ale míchat čaj s jinými bylinami se nedoporučuje.

V souvislosti s některými rostlinami může vyvolat nežádoucí vedlejší účinky, mezi něž patří alergické reakce.

Purple čaj, “Chang Shu” – kontraindikace a nežádoucí účinky

Tvrzení výrobce, že použití čaje mohou všichni občané. Kromě toho hlášeny žádné nežádoucí účinky pití. Zatím jsou tyto informace plně neodpovídá realitě. Přinejmenším, a možná alergická reakce v případě, že osoba, která výrobek je alergický na její složky.

V Navíc použití čaje se nedoporučuje, pokud:

Ve všech výše popsaných případech se doporučuje zdržet pití nápoje. V opačném případě se pacientův stav může zhoršit. Kromě toho, s péčí používat čaj v průběhu těhotenství a během kojení. To lze provést pouze po obdržení povolení od ošetřujícího lékaře.

Purple čaj, “Chang Shu” – skutečný Zkušenosti lékařů a klienty

Výrobce udává vysokou účinnost bylinné čaje, ale většina expertů nesouhlasí s tímto tvrzením. V té době, zatímco někteří lékaři poukazují na skutečné přínosy tohoto nápoje, ale velmi pochybuji svou účinnost klesá hmotnost, další terapeuti odmítnout jakékoli užitečné vlastnosti, „Chang Shu“.

Čaj, “Chang Shu” – Pravdivé Recenze lékařů, výživu a Endokrinolog

Hlavní teze lékařů k této problematice jsou následující:

  • Hlavní práce – klinické studie čaje nebyly provedeny. Vzhledem k tomuto tvrzení, že má všechny účinky popsané výrobcem, je to nemožné.
  • V nápoj skutečně obsahuje vysoké množství vitamínů a minerálů. Nicméně, nadměrné množství těchto složek je stejně škodlivý jako nedostatek nich. Při pravidelném a dlouhotrvající konzumace čaje v lidském těle může hromadit příliš vysokou koncentraci minerálů, které s sebou nese důsledky.
  • Prostředek je motýl hrachu. Opravdu má pozitivní vliv na lidský organismus a je používán v prevenci rakoviny, ale nemá vliv na proces hubnutí.
  • Vliv potu na spalování tukových vrstev není prokázáno, ve vědeckém světě, takže tvrdit, že tento prvek může mít pozitivní efekt, to je nemožné. Kromě toho Evropská unie v jednom nápoji přirozeně a kofeinu je nebezpečné pro zdraví, přestože „Chang Shu“ je koncentrace těchto látek je malý.
  • Všechny prvky, obsažené v přípravku, může skutečně zlepšit metabolismus, což pomůže ubývání na váze. Nicméně, klíčové slovo v tomto případě – přispět. Při spalování hmotnost pouze s pomocí odborníků čajových nevěří.

V souladu s tím, pokud budeme analyzovat všechny názory lékařů, můžete přijít k závěru, že nevěří v zázračnou moc doplňku a zacházet s ní s velkou péčí. Mezitím, odborníci nepopírají možnost využití finančních prostředků jako dodatečná opatření během ubývání na váze.

Čaj, “Chang Shu” – Negativní hodnocení ze strany zákazníků, kteří si koupili nápoj

Také zajímavé komentáře uživatelů. Na jejich základě je možné stanovit určité představy o výhodách a nevýhodách tohoto nápoje. Mezi pozitivní stran:

  • Přítomnost vitaminů a minerálních látek.
  • Snížení chuti k jídlu přičemž čaj.
  • V některých případech, klesá hmotnost (ale ne na 500 g za den, podle údajů výrobce).
  • Nice barva a vůně.
  • Přítomnost neobvyklých tenké dochutí.

mezitím většina uživatelů kritizují nápoj. Mezi jeho nevýhody, které zahrnují:

  • Příliš vysoká cena.
  • Nedostatečnou barvy po svařování (je možné, že tato nevýhoda je spojená s nesprávnou přípravu nápoje).
  • Absence účinku od přijetí.
  • Opačný efekt. To znamená, že místo toho se snaží zhubnout, někteří lidé získali kil.

Mnoho uživatelů se cítí podvedeni, naznačují, že účinky deklarované výrobcem nejsou pravdivé. V některých případech prodávající přímo obviněn z podvodu a distribuci padělaných výrobků.

Měl bych si koupit Purple čaj, “Chang Shu”, jak zhubnout?

To znamená, že „Chung-Shu“ – čaj tvrdil výrobcem jako prostředek účinně spalovat kil. Vitaminy a minerální látky obsažené v nápoji mají pozitivní účinek na gastrointestinální trakt, kardiovaskulární systém, jater a ledvin, zlepšení stavu pokožky a vlasů, nehtové ploténky.

Navzdory tomu, mnozí lékaři pochybují o účinnosti prostředků a zacházet s ní opatrně. Názory uživatelů na toto téma byly rozděleny. Někteří občané naznačují pozitivní efekt léku, a jiní kritizovali vozidlo pro svou cenu, chuť, absenci jakýchkoliv efektů.

Ať už je výsledek z příjmu čaje, závisí na individuálních vlastnostech lidského těla. V každém případě je nutno používat spolu s cvičení a diety, ale ne jako hlavní a jediný nástroj pro hubnutí. Pokud toto pravidlo dodržovat, bude pozitivní efekt nebude trvat dlouho.

Emilie Jurečková
About Emilie Jurečková 188 Článků
Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.