Detosil – názory, cena, kde koupit, lékárna, je to stojí za to, hubnutí?

Není to tak dávno na trhu doplňků stravy objevil Detosil (Detosil) – další doplněk pro hubnutí. Výrobci slibují bezpečnost a účinnost, krásné malované své jedinečné vlastnosti a jediná svého druhu vzorce, ale … Mají tyto pilulky jsou příznivě ve srovnání s jinými doplňky stravy pochybné akce, která má, jak se zdá, jsou zvyklí?

Popis Detosil

Podle prohlášení ze strany výrobců (Moskva společnost Beautyrin), Detosil má patentovaný vzorec, který vám umožní rychle a bez újmy na zdraví zhubnout. Registrována jako potravinové doplňky prodávané v lékárnách, doplněk není. V jedné kapsli obsahuje až 600 mg účinné látky. Balení:. 30, 60 nebo 120 tablet

v jeho složení nárokované známé hořáky tuku, které se používají pouze pro neprůhlednosti, ressalat je bez vlivu na vnitřní orgány. I když je reklama tvrdí, že tyto hubnutí kapsle dokonce zlepšit žaludek, játra a srdce.

dut fro beutifu5 1 Detosil  názory, cena, kde koupit, lékárna, je to stojí za to, hubnutí? Další prohlášení:. Tyto tablety nevyžadují žádnou snahu, která je něco jako sportu, kdy se nevyžaduje jejich používání

Ať Detosil – tak inovativní vzorec, který podporuje hubnutí a zdraví posiluje, a sport nevyžaduje? Tvrzení, že by neměly být brány v nominální hodnotě. – studovat materiály a zjistit pravdu

Složení Detosil

Prostředek je opravdu impozantní. Všechny tři účinné látky známé jako velmi účinné spalovačů tuků. A v jednom dodatku mají posílit navzájem akci. Ukazuje se, že tento dodatek je trojitý úder do tukových buněk.

Díky ní tělo začne produkovat pyruvát sůl kyseliny pyrohroznové. To podporuje aktivní lipolýzu. Tato látka jako oddělený farmaceutický přípravek je přiřazen ke zvýšení odolnost a výkonnost, intenzivní zničení kalorií a hubnutí. Samo o sobě je lipoová kyselina je také známý způsob, jak zhubnout, které lze zakoupit ve formě tablety nebo zapouzdřené formě.

to nejen odbourává tukové buňky, ale aktivně využívá uvolněnou energii pro tvorbu svalové tkáně.

Seznam všech funkcí v těle, to je prostě nemožné: zase krytí na energii, a zabraňuje bolesti svalů a symptomy přetrénování, stimuluje metabolismus (zejména protein), zlepšuje fyzickou výkonnost (zvyšující odolnost), je považován za účinný anabolické (pomoc při budování svalové hmoty).

dut fro bckpck1 Detosil  názory, cena, kde koupit, lékárna, je to stojí za to, hubnutí? Vysoce účinný personál není pochyb. Nicméně, existuje několik kontroverzních momentů.

Za prvé, pokud jste pečlivě zkoumat obal, můžete vidět, že stejná chrom pikolinát je na posledním místě. A před ním jsou látky, jako jsou stearáty vápníku a hořčíku, oxid křemičitý. A některé doplňky – ty škodlivé „E“, o kterém tolik bylo napsáno (set, například Е470). Ukazuje se, že v kapslích, že jsou mnohem víc než pikolinátu chromu.

Za druhé, pro přípravu kompozice, není sama o sobě L-karnitin, sůl L-karnitin tartrátu. V srpnu 2005, US zveřejněné výsledky dvou nezávislých studií této látky. Podle nich to urychluje lipolýzu a zvyšuje odolnost, a to navzdory trvání svých poddaných užití na 1 měsíc a jejich intenzivní sportu.

To ovšem neznamená, že to nefunguje. Prostě nepotřebují idealizovat složení.

Mechanismus hubnutí Detosil

Snížení hmotnosti dochází takto:

 • tělesného tuku je aktivně člení;
 • je sada svalové hmoty;
 • obnoví narušený metabolismus;
 • snížení chuti k jídlu;
 • zlepšuje trávení;
 • tělo je odstraňován z toxinů a jiných nečistot.

Pokud Detosil vykonává všechny tyto funkce, ve skutečnosti to přispěje k trvalé hubnutí.

Některé zdroje slibuje překonat všechna očekávání: podezření, že se v průběhu (a to je jen jeden měsíc!) Můžete přijít až o 15 kg. Za prvé, je to příliš stresující hubnutí pro tělo. Za druhé, vyvstává otázka: vzhledem k tomu, co kil tak rychle opustit tělo, pokud není nutné dodržovat dietu nebo sportovat? Výše uvedené body na tomto výsledku nestačí.

>>>>  Peau Jeune Skin care - negativní komentáře, názory, cena, oficiální internetové stránky

Indikace a kontraindikace Detosil

Detosil – neléčí, ale běžné doplňky do potravin, i když, a prodává se v lékárnách. Nicméně, ve svém složení, prohlásil, výkonné složky, které mají na těle významný dopad. Proto se v některých situacích musíte být opatrní s kapslí.

svědectví

Je BAD, které jsou vytvořeny speciálně pro hubnutí, takže indikace pro jeho podání je jen jeden navíc hmotnost a nutnost kontroly nad ním.

Kontraindikace

Informace výrobců V návodu jsou pouze 3 kontraindikace:

 • těhotenství;
 • kojení;
 • individuální intolerance z hlavních složek.

dut fro beutifu9 Detosil  názory, cena, kde koupit, lékárna, je to stojí za to, hubnutí? Nezapomeňte upozornit, že je lepší poradit se s lékařem.

A tady je další sporná otázka: soudě podle hlavních aktivních složek nejsou všechny kontraindikace. Na jedné straně, BAD není koncentrát a obsah v něm málo. Ale ve stejné době, to je dost, aby se aktivně spalovat tuk? Vzhledem k tomu, že dodatek bude muset vypít do jednoho měsíce, to je docela možné, že hromadění těchto látek ve tkáních, které mohou způsobit nefunkčnost některých orgánů.

Například všechny doplňky chrómu pikolinátu následujícím je uveden seznam kontraindikace (kromě výše uvedených):

 • selhání ledvin;
 • selhání jater;
 • diabetes mellitus;
 • Parkinsonova nemoc;
 • 16 let věku a po 55.

Pokud budeme hovořit o lipoové kyseliny, pak je možné použít při onemocněních trávicího traktu -. Gastritida, vředy a překyselení žaludku

a L-karnitin – ještě delší seznam nemocí, u kterých je kontraindikováno:

 • nespavost;
 • infekce

 • HIV;
 • vysoký krevní tlak;
 • dyspepsie;
 • onemocnění štítné žlázy;
 • rakovina;
 • žádné problémy s ledvinami;
 • srdeční selhání;
 • trimetylaminurií;
 • epileptické záchvaty.

I když, možná je to jen nitpicking. Vzhledem k tomu, že doplněk byl certifikát, tj. Byly testovány z hlediska zdravotní nezávadnosti.

Výhody a nevýhody Detosil

Studium recenzí Detosil, divit, kolik negativity lidi vyhodit do producentům. Většina scvrkává na toto: peníze – větru, výsledek je nula. Existují však i pozitivní aspekty, což je také třeba říci, že obraz byl úplný a objektivní. Takže, krátký výňatek z recenze.

Pozitivní:

 • Není třeba se držet přísných diet;
 • nemusejí vyčerpat sami dlouhé a dlouhé hodiny tréninků;
 • zlepšuje srdce, játra, žaludek,
 • po internetu se často prodává na skladě, což je 17,4 $ namísto 34,7 $;
 • normalizuje metabolismus bílkovin a sacharidů;
 • umožňuje bez námahy snížit denní příjem kalorií, kvůli blokování hlad.
 • obnoví hormonální rovnováhu;
 • působí jako zdroj energie: lidé slaví v některých případech, nárůst vitality a síly po celý den

.

Negativní:

 • nízká účinnost: úbytek hmotnosti buď není pozorován, nebo je jen 1-2 kg za celou dobu;
 • zvýšení tělesné hmotnosti (soudě podle názorů, jsou-li splněny tyto případy);
 • přítomnost nežádoucích účinků, které instrukce nic neříká;
 • obal státy, které nejsou všechny požadované údaje.

Zpravidla ti, kteří ztratili na váze s pomocí Detosil, podle ještě dále hráli sporty. Ale na minus 15 kg za měsíc uvedené v názory na oficiálních webových stránkách a webové stránky třetích stran nikdo ani píše o klesl o 10 kilogramů.

Návod k používání Detosil

Jak již bylo zmíněno, je instrukce způsobující nějakou kritiku:. Jak pít za předpokladu, ale lékové otázky mohou vznikat

 1. Před použitím se doporučuje konzultovat s lékařem.
 2. užívá perorálně dvakrát denně, 1-2 kapsle během jídla. Dávka se uvádí trochu rozmazaný: Souhlasím s tím, že je rozdíl, kolik tobolek k pití pro 1. čas – jeden nebo dva. Obvykle konkrétně stanovuje, kteří by měli pít jen 1 tabletu, a kdo může a 2.
 3. Průběh diety. – 1 měsíc
 4. Interval mezi předměty by měla být alespoň 2 měsíce.
>>>>  Germitox - názory a cena, je to stojí za to, kde koupit?

V průběhu zbytku návodu k Detosil se nijak neliší od podobných prostředků. Zmiňuje složení, obsah biologicky aktivních látek (200 mg L-karnitinu, 15 mg kyseliny lipoové a 50 mcg pikolinátu chromu), výživovou hodnotu (1 kcal 1 kapsle), rozsah aplikace, kontraindikace, skladovatelnosti a podmínky provádění.

V skladovacích podmínek se doporučuje zakrýt doplněk od děti udržovat v dobře uzavřené nádobě na suchém místě, kde teplota nepřekročí 25 ° C.

Další doporučení Detosil

A teď – více info pro ty, kteří ještě se rozhodli zhubnout lipémie. Navzdory všem sporných momentů v jeho pokyny a reklamě a velké množství negativních názorů, úbytek na váze, je to možné. Hlavní věc, s ohledem na přístup k této problematice. Neměli bychom namlouvat, že to bude ztratit 15 liber za měsíc bez jakéhokoliv úsilí, trochu, aby se jim mít.

Je lepší koupit doplněk v lékárně nebo důvěryhodných webů. Navzdory tomu, že dopadne dražší, nebudete ztrácet kvalitu a koupit originální produkt a ne falešné.

V případě, že tam dieta síly, jíst jen pravdu. Vzdát po dobu jednoho měsíce od rychlého občerstvení a soda, omezte příjem škodlivé a tučným jídlem

Vzhledem k tomu, že složení Detosil obsahuje L-karnitin, je vhodné sportovat, protože je považován za velmi účinný doplněk v oblasti sportovní výživy. Odstraňte ji – to přispěje k budování svalové hmoty a výkon zvýšení cvičení

.

Nepijte Tobolky v noci. Nejlepší volbou – v první polovině dne (snídaně a oběd). BAD působí na mnohé jako energie, což způsobuje nebo přitěžující nespavosti.

Safe systém používat: začít s 1 kapsli ráno. Pít při této dávce po dobu 3 dnů. Pokud nechcete mít nežádoucí účinky, přidat další 1 kapsli na oběd. Je-li vše prošel bez následků, a tam je touha po zvýšení dávky, a to i po 3 dny při teplotě v místnosti, konzumují 2 tablety, po 3 dnech udělat ve stejný den.

Pokud budete mít nějaké nepříjemné příznaky kapsle je zastavit.

Velmi důležité informace pro současné použití s ​​Lipemie dalšími doplňky. V manuálu chybí, a některé prameny mají speciální instrukce. Působení kortikosteroidy, antibiotika a antikoncepce může blokovat tento Bude. Takže, kdo má podstoupit léčbu, a pak, jak zhubnout. A nezapomeňte myslet na dodatečnou antikoncepci.

A nakonec, poslední doporučení, které předepisují u všech výrobců nějaké doplňky stravy na hubnutí. Před přijetím doplněk je třeba se poradit s lékařem. Tato rada se jednotky. Do značné míry způsobeno tím, že nevědí, do jaké expert a jak na otázku, jak jít. Chcete-li dělat vše výhodný postupovat podle tohoto plánu:

 1. Domluvte si schůzku s terapeutem, požádejte je, aby vám přiřadit ke komplexnímu lékařskému vyšetření pro detekci onemocnění.
 2. Pokud jste v nedávné době prošel zkoušku nebo zkoušky v rámci své profesní činnosti (odborné vyšetření), může být okamžitě zapsány do endokrinolog se svými lékařskými záznamy a výsledky testů.
 3. Na základě vyšetření, lékaři budou vyvozeny závěry o svém zdravotním stavu a dát doporučení. Zde je čas vyhlásit svou touhu zhubnout s lipémie.
 4. Pak slyšet jeho názor v této věci a dělat své vlastní závěry.
 5. OL>

  Další možnost: pokud víte, na výživu nebo fitness instruktor, kterým důvěřujete, můžete požádat své názory. Určitě slyšela hodně o různých doplňků a zjistit, zda se očekávat, že efekt z spalovač tuku.

  Vedlejší účinky Detosil

  Bohužel, instrukce nejsou vysvětleny, ačkoli hodnocení lze často najít negativní postoj k Detosil kvůli nim. Rozhodně ne za všechny ty nepříjemné pocity, které mají být přičítána působení kapslí. Mohou být spojeny s nesprávným použitím Bada (ignorováno kontraindikace, nepřiměřeně zvyšuje dávkování, rozšířený kurz). V každém případě, ale pro úplnost Zde je seznam toho, co je trápí některé lidi:

 • bolest hlavy;
 • průjem nebo naopak zácpa;
 • letargie, slabost, chorobný relaxace, nebo naopak, zběsilé dávka energie, krátké výbuchy aktivity;
 • závrať;
 • nevolnost, někdy zvracení;
 • poruchy spánku;
 • alergická reakce ve formě kopřivky.
>>>>  Perfect Smile Veneers veneers - oficiální místo, koupit hned, recenze, cena

Pokud vedlejší účinky výrazně zhoršují kvalitu života (průjem, zvracení, vyrážka), z přijímající je dát. V případě, že podmínka je tolerovatelné, můžete zkusit snížit dávkování.

analoga Detosil

doplňky

Just naprosto stejné složení, nenajdete, protože po tom všem, že je proprietární vzorec založený na účinnosti tří spalovačů tuků. Je možné zakoupit tyto farmaceutické přípravky odděleně:

 • kyselina lipoová, 50 tablet, vyrobených v Evropě, pouze 0,6 $;
 • pikolinát chromu: kapky (50 ml) v Evropě za $ 3,2; kapsle z americké značky Solgar (90 ks) za $ 16,9; stejný počet kapslí z tohoto doplňku (Evalar) bude stát levnější – 10,6 $;
 • L-karnitin: 30 kapslí všichni ze stejného Solgar – $ 32,5; 30 tablet od německé firmy Doppelherz jsou přibližně 9,1 $.

Doplňky stravy

Výživové doplňky na bázi těchto složek a dělá obrovské množství.

L-karnitin (americké značky):

 • Dymatize (60 kapslí), $ 18,
 • Dymatize (90), $ 24,
 • Gaspari výživa (100 g), $ 35:
 • optimální výživu (350 ml), $ 10,
 • optimální výživu (60 kapslí), $ 26;
 • SAN (100), $ 44;
 • SAN (500 ml), $ 28,
 • SAN (60 ks), $ 19,
 • Twinlab (120), $ 54;
 • Konečný Nutrition (30), $. 20

L-karnitin (německé značky):

 • Maxler (1 litr hotového roztoku), $ 34,
 • Maxler (1 litr koncentrátu), $ 25;
 • Maxler (1 litr roztoku), $ 38,
 • Maxler (100 kapslí), $ 23,
 • Maxler (100), $ 18,
 • Power System (1 litr), $ 31;
 • Power System (500 ml), $ 21,
 • Weider (100 kusů), $ 19,
 • Labrada výživa (20 PAC), $. 24

lipoová kyselina (American výroba):

 • Country Life (60 kapslí), $ 38,
 • Jarrow Vzorce (120), $ 73;
 • Jarrow vzorce (180), $ 37;
 • Jarrow Vzorce (30), $ 28;
 • Jarrow vzorce (60), $ 45;
 • MRM (60), $ 42;
 • Natro (120), $ 79;
 • Solgar (50), $ 63,
 • Source Naturals (120), $ 33,
 • Source Naturals (60), $. 20

pikolinát chromu:

 • pikolinát chromu;
 • Vitrum Perfomens;
 • Karnitin Plus Chrome
 • pivovarské kvasnice chromém;
 • Chromium pikolinát Plus;
 • Centuri 2000.

Výběr je obrovský, jedinou otázkou je, jak najít tu správnou rovnováhu. Samozřejmě je můžete vzít jednotlivě, ale jestli je to tak efektivní? Třídit vše při hledání toho, co vám pomůže, je najít něco, co najít, ale kolik to bude vyžadovat čas a peníze? Tak zkuste Detosil může a měla by. Aspoň byl testován z hlediska bezpečnosti a pomáhá mnoho lidí.

Emilie Jurečková
About Emilie Jurečková 188 Článků
Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.