GetSize – negativní komentáře, názory, cena, oficiální internetové stránky

GetSize - negativní komentáře, názory, cena, oficiální internetové stránky
GetSize - negativní komentáře, názory, cena, oficiální internetové stránky

Mnoho lidí nespokojených s velikostí svého penisu a ve snu „důstojnost“ víc. Malá velikost členu může vést k komplexy a nízké sebevědomí, poruchy v sexuální sféře, a dokonce i deprese. Někteří lidé dokonce souhlasit jít pod nůž chirurga, který je plný komplikací a nebezpečné důsledky. Naštěstí, dnes je spolehlivý a bezpečný způsob zvětšení penisu – komplexní Getsize. Reálné recenzí Getsize, si můžete přečíst na konci článku.

Výsledky aplikace jsou viditelné z prvních dnech a pravidelné používání složitých prvku může být zvýšena o 5-7 cm, aniž by došlo k poškození na zdraví!

Getsize – sada schopné

2 GetSize  negativní komentáře, názory, cena, oficiální internetové stránky

zlepšit sexuální výkonnost každého člověka. Je vyvinuta na

základě unikátního německého metodiky dříve používané v porno průmyslu. Nástrojem přispívá k posílení erekce, prodloužit pohlavní styk, zabránit rozvoji onemocnění prostaty a močové trubice. Navíc, mnoho lidí se rozhodnou koupit Getsize zvětšení penisu.

Komplexní Getsize (přehled níže) může být použit jako doma na ad hoc nebo trvale. Přísné kontraindikace tak neučiní, jako věkového omezení. Zvážit jeho vlastnosti dále.

Co je obsahem?

Sada Getsize se skládá ze dvou kusů – mini-simulátor pro penisu a stimulující gelu. Mohou být použity samostatně, ale v kombinaci synergicky s sebou. Proto položky jsou prodávány pouze dohromady: zjistit náklady na gelu pro muže Getsize, mini simulátor, nemůžete

.

Trainer. Mini-trenér je vytvořen ve tvaru prstence s vnitřním žebrovaným povrchem. Materiál – lékařský silikon. Je to hygienické a hypoalergenní, a také má dostatečnou roztažnost, takže je vhodný pro penis libovolného průměru.

Trainer Getsize, skutečné hodnocení, funguje podobně jako tento:

 • aktivně masáže kůže penisu a kolem něj, odchytu oblastech, které nemohou být zpracovány s obvyklým masáž;
 • zrychluje krevní oběh v oblasti aplikace, eliminuje zácpy způsobené sedavým způsobem života;
 • zlepšuje okysličení buněk, což přispívá k jejich regeneraci.
>>>>  GoPotent Tea - negativní komentáře, názory, cena, oficiální internetové stránky

Mini-trenér pomáhá posilovat a léčit krevní cévy v oblasti třísel. Díky tomu lze dosáhnout erekce rychleji, a nad ním kontrolu snazší.

Gel. V mužském smetanou Getsize obsahuje 6 silný povzbuzující potenci:

 • Manchurian Aralia extrakt – stimuluje erekce, zvyšuje cévní tonus, zvyšuje citlivost penisu;
 • polyglykol 400 – má uklidňující a zahřívací účinek,

  zvyšuje účinek masér;

 • extrakt Tribulus – zvyšuje produkci testosteronu, zvyšuje metabolické procesy v cavernosa, zvyšuje libido a posiluje erekce;
 • allantoin – zvyšuje trvání pohlavního styku, zabraňuje předčasné ejakulace;
 • extraktu panaks z radix – stimuluje krevní oběh, pomáhá proti prodloužení erekce;
 • olej z lískových oříšků – má protizánětlivý účinek, onemocnění prostaty, brání zachování její zdraví

.

Výsledky aplikace Getsize

německé způsoby stimulace tkáně penisu vede k takovým výsledkům:

 • 5 cm zvyšuje délku penisu;
 • 50% v průměru zvyšuje trvání pohlavního styku;
 • 4-5 aplikace je nutné získat znatelný vliv.

GETSIZE FOR zvětšení penisu

Potřeby na vědomí, že

11 1 GetSize  negativní komentáře, názory, cena, oficiální internetové stránky

používání německých technik pomáhá obnovit důvěru, zvýšit intenzitu vjemů z pohlavního styku a dosažení orgasmu živější. O tom svědčí i názory o skluzu Getsize vlevo pod podmínkou zachování anonymity.

Key výhody h4>

Set pro stimulaci erekci a zvýšit penis, vyrobený německou technikou, má několik výhod:

 • vnější použití – žádné tablety a kapsle, může mít nežádoucí účinky,
 • snadné použití – pochopit princip fungování sady po dobu několika minut;
 • kumulativní účinek – při pravidelném používání, účinek je zesílen;
 • neméně důležitou výhodou – hodnota Getsize ke zlepšení erekce. To je několikanásobně levnější než populární stimulanty potence a afrodiziakum. Cena zemního gel pro zvětšení penisu Getsize bude minimální, pokud si ho objednat od distributora přímo.

Návod k používání Getsize h4>

Podle lékařů, stimulujících gelu Getsize jako simulátoru, vhodné pro použití v domácnosti. Pravidla pro jejich použití jsou detailně popsány v návodu. Trénink nemůže být prováděna déle než 30 minut; Je zakázáno nosit penis prsten v noci nebo v přítomnosti mikrotraumata pokožky.

>>>>  Titan Gel gold - názory a cena, koupit nyní

Urologové doporučují pečlivě zkoumat všechny

komponenty soupravy používat Getsize. Jejich kvalita závisí na tom, kde koupit gel pro zvýšení potence a jeho simulátoru. Pokud se na povrchu Kroužky mají rigidní vložky nebo prasklé, mohou způsobit zranění a trhání měkkých tkání. Od používání této soupravy by mělo být zrušeno.

Realitní klientů o Getsize H5>

Roman, 31 let

Můj penis je jen něco málo přes měsíc rostly až o 6 cm Je to skvělý výsledek, který jsem dosáhl díky masér a gelu Getsize. Tyto jedinečné produkty spolupracovat a rozšířit tkání lidského těla bez bolesti a nepohodlí, suchost a otoky. Oni úspěšně nahradil vakuové pumpy, hormonální pilulky a odstranit nutnost chirurgického vkládání implantátů. Em>

Sergey, 45 let

nejen jsem vyhrál prestižní cenu 20 cm, ale zastavil se obav, že klesne na erekci v klíčovém okamžiku, nebo dojde k předčasné ejakulace. Já používám denně spolehlivý prostředek Getsize. Stabilizuje sexuální funkce a pomáhá bojovat proti změnám v souvislosti s věkem. Em>

Maria, 25 let

Můj přítel byl mnohem lepší v posteli. Máme jasný sex, a jeho velikost je ideální pro mě, i když jsem nebyl moc. Jen koupil Getsize doplněk pro zvětšení penisu a nadále používat to, aby

15 GetSize  negativní komentáře, názory, cena, oficiální internetové stránky

náš sexuální život lepší a lepší. Em>

Hodnocení lékařů na Getsize

Alexei Krasko, urolog

Malá velikost penisu – problém, že muži nikdy přijít k lékaři. Vždy však zřejmé, že snaha učinit měli. Oni lék vzít, masáž se provádí, po kterém modřiny. Jejich pacienti mi doporučeno použít Getsize. Jedná se o bezpečný areál s masér a gelem, který skutečně umožňuje dosáhnout významných výsledků. Účinek aplikace může dojít v 3-4 krát. Em>

GETSIZE FOR zvětšení penisu

Emilie Jurečková
About Emilie Jurečková 188 Článků
Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná. Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka. Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow. Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči. V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec. Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.