Peruvian Maca – názory, komentáře, cena, kde koupit

K dispozici jsou produkty, které lidé nazývají afrodiziaka. Předpokládá se, že zvýšení sexuální touhy, zvýšit účinnost. V tomto obrovském kategorii jsou produkty rostlinného, ​​živočišného, ​​minerálního původu. Jeden z dnešních populární bylinné afrodisiakum Peruvian Maca. V tomto článku se dozvíte, jak vzít to, co pomáhá tento produkt.

Popis a historie peruánské Maca

Peruvian Maca je rostlina pocházející z Andách (Argentina, Peru, Bolívie). To má kořeny (hypocotyl), připomínající malý tuřín nebo ředkvičky. Vědecky nazývá Maca Lepidium meyenii (nar bug-zamořené rodiny Cruciferae). Tato rostlina je příbuzný zelí, vodnice, řeřicha zálivka, hořčice. To je někdy nazýváno peruánský ženšen pro stejné vlastnosti – stimulace a tonikum. Kořeny máku obsahují alkaloidy, thiokyanatanů a amidy mastných kyselin, pozitivně ovlivňuje účinnost.

Jen vědomí, že klinické studie této rostliny nebyly provedeny, takže jeho použití vědecky není stanovena. Nicméně, je to jen otázka času. Vzhledem k rostoucí popularitě peruánských máku, možná brzy, budou zainteresované představitelé tradiční medicíně, jak se stalo s jinými rostlinami, které jsou dnes považovány za velmi cenné.

Zároveň představitelé národů žijících v Andách od starověku, používané peruánskou Macu pro své vlastní účely. Od té doby španělské kolonizace, tato rostlina se pěstuje uměle v polích. Název rostliny uvedené v počest německého botanika, Meyen, kteří cestují do Peru, studoval místní flóru. Nicméně, bylo popsáno Maku on dělal ne, a Gerard Waller další blbeček, 13 let poté, co cestoval Meyen.

gricuture coe up crip1 Peruvian Maca  názory, komentáře, cena, kde koupit španělsky a Quechua jsou nazývány Peruvian Maca Ajak chichira nebo Mac Mac. Kořeny rostlin se konzumují, mají poněkud zemitý, travnatý chuť. V závislosti na odrůdě, hlízy mohou být v různých barvách: růžové, nažloutlé, červené, modré, fialové, tmavě hnědá (černé) barvě. Má se za to, že vlastnosti kořenů různých druhů se liší.

Například černý kořen vykazuje neuroprotektivní vlastnosti, a proto se použijí s depresí, a červený mák pomáhá s BPH a erekce zánětu.

Obyvatelé Peru shromážděny kořeny máku se suší, jsou skladovány po dlouhou dobu, a použity jako potraviny a také použity pro zvýšení potence a plodnost. Mac má mnoho sacharidů, kromě toho, že obsahuje vápník, selen, hořčík, a to až do 14% bílkovin, vlákniny. Je cennou potravinou, nutričně srovnatelné s brambory a rýži.

Důležité! Pivovar ve Spojených státech v roce 2010 byla zahájena výroba piva z peruánské Maca kořen v receptu. Tomu se říká Kuka pivo.

Vliv kořene peruánské Maca

Jak již bylo zmíněno, dnes jsou aktivní komponenty maquis a jejich vliv na organismus nebyl studován dobře, i když tato rostlina je známo, že lidé po mnoho staletí. On izoloval alkaloid, který byl jmenován na počest rostlin macareina. Předpokládá se, že stimulační efekt spojen s ním. Peruánské Maca nemá vliv na produkci hormonů u mužů nebo žen, jeho účinek je spojen s velmi různými mechanismy.

>>>>  Clean Forte paraziti - názory, cena, kde koupit, přísady, jak to funguje?

První, přijímání prášku, získaného ze sušeného kořene má vliv na nervový systém:

 • Zlepšuje náladu, pomáhá při subdepressive státy, apatie;
 • stimuluje, tóny;
 • Dělá člověk více energie;
 • Zlepšuje koncentraci a paměť, zvyšuje fyzický výkon;
 • Zmírňuje stres, uvolňuje

Viz také:. Lidové léky na zvýšení potence doma

gricuture coor food1 Peruvian Maca  názory, komentáře, cena, kde koupit Regenerační účinek máku se projevuje v následujícím:

 • Plnicí nedostatek vitaminů a minerálů;
 • stimulace imunitního systému, urychlení zotavení z nachlazení a chřipku;
 • regulace metabolických procesů.

afrodisiakum peruánské Maca se používá pro následující účely:

 • Zvýšení libida;
 • Zvýšený průtok krve do pohlavních orgánů;
 • Zvýšení vytrvalosti v posteli, schopnost opakovat sexuální akty;
 • Zhoršení pocitů během pohlavního styku a orgasmu.

Tento efekt je podobný jako u mužů i žen, a proto je peruánské Maca je univerzální afrodisiakum a stimulant. Může být použit u obou partnerů ke zvýšení vzájemné přitažlivosti a zlepšit kvalitu sexu.

Vliv diety a sportpit

Peruvian Maca je určen pro ty, kteří chtějí zhubnout, nebo budovat svalovou hmotu. Tento produkt je často doplněk stravy nebo sportovní výživy. Tato rostlina je doporučeno se rovná muži a ženami.

Tato rostlina se používá jako náhrada za anabolické steroidy, protože to přispívá ke zvýšení svalové hmoty. Zatímco hormonální Maca kořen nemá žádný vliv. Ten zkracuje dobu zotavení po fyzickém cvičení, zvyšuje vytrvalost.

K dispozici jsou informace, že tato rostlina zvyšuje metabolismus a podporuje hubnutí. Maca kořen působí stejným způsobem jako ostatní Superfoods, jako jsou plody goji, Guarana extrakt, spiruliny. Typicky, kořen prášek se přidá k protein koktejly.

Užitečné než peruánské Maca pro muže

Kromě zvýšení libida a zlepšení sexuální potenci Maca kořen má protizánětlivé vlastnosti. To je velmi užitečné pro ty muže, kteří mají nízkou účinnost je spojena se zánětlivými procesy v močové trubici nebo erekce žlázy. Tyto vlastnosti přidělený Maca kořenového červenou.

Důležité! Pouze jeden kořen nepomůže léčit zánět, to je používáno jen jako pomocná součást v komplexní léčbě, souběžně zvýšení kvality sexuálního života.

červené mák pomáhá snižovat velikost erekce a proto usnadňuje odtok moči a prostatického sekretu.

černá je kořen má silnější účinek na spermatogenezi, přestože žluté a červené také vykazují podobné vlastnosti. Maca zvyšuje pravděpodobnost početí, proto pomáhá při léčbě mužské neplodnosti. Ve výzkumu bylo zjištěno, že má pozitivní vliv na kvalitu spermií. Když se užívá pravidelně zvyšuje denní objem ejakulátu, pohyblivost a počet spermií.

Je doporučeno tuto rostlinu aplikovat i ty, kteří trpí předčasnou ejakulací, a nestabilní erekci, která je spojena s disharmonií v procesech excitace a inhibice. Někteří lidé ani nemohou zahájit pohlavní styk vzhledem k tomu, že orgasmus se vyskytuje během předehry. Jiní ztratit erekci při výskytu sebemenších vnějších podnětů. V těchto případech, peruánské Maca poskytuje nádherný efekt a zvyšuje důvěru lidí v sebe.

>>>>  Avormin - negativní komentáře, názory, cena, oficiální internetové stránky

Vzhledem k přítomnosti antioxidantů, peruánské Maca pomáhá při prevenci srdečních a mozkových příhod u mužů v kritické době pro kardiovaskulární systém věku. – po 40 letech

Užitečné než peruánské Maca pro ženy

Prokázaná použitelnost peruánské Mackie pro ženy trpí bolestivé menstruace. Pomáhá normalizovat menstruační cyklus, snižuje bolest v dolní části zad a břicha. Maca pomáhá s výkyvy nálady a migrénách během menstruace.

Tento kořen se používá při přípravě na těhotenství. Má se za to, že se zvyšuje šance na otěhotnění a zlepšuje celkový stav reprodukčního systému žen.

gricuture coor cooking1 Peruvian Maca  názory, komentáře, cena, kde koupit Kořen prášek této rostliny pomáhá snižovat negativní příznaky nervového systému v menopauze a u žen po menopauze. Snižuje návaly horka a pocení, snižuje hladinu úzkosti, normalizuje náladu

Viz také:. Léky na zvýšení potence a patogenů pro muže

Není žádným tajemstvím, že u žen, menopauza je nejlepší čas. V tomto okamžiku může dojít k podráždění, plačtivost, deprese, apatie, snížené sebevědomí, snižuje libido. S těmito psychickými problémy pomáhá Maca kořen. Kromě toho, že normalizuje krevní tlak, zabraňuje ostré skoky.

Maca kořen, a to navzdory stimulačním účinkem, usnadňuje usínání a zlepšuje spánek. To je pravděpodobně způsobeno regulační účinek na centrální nervový systém.

Pokud jde o sexuální život, ženy nad 50 poznamenat, že po průběhu příjem přípravků na základě peruánské máku zvýšily výrobu mazání (snižuje v menopauze), lepší vzrušení, jednodušší dosáhnout orgasmu.

K dispozici jsou informace, ale to není vědecky dokázáno, že Maca působí jako farmakoterapie hormonální substituční, tím snižuje nepříjemné účinky spojené s menopauzou. To znamená, že tato rostlina v budoucnu mohou být použity pro prevenci osteoporózy u žen po menopauze v důsledku fytoestrogenů a vysokým obsahem vápníku.

Kontraindikace Peruvian Maca

Lepidium meyenii je produkt používán po staletí v potravinách jako zelenina, závažné kontraindikace neměl, s výjimkou možných alergie. Nikdy uvést žádné významné vedlejší účinky a škody na zdraví. Údaje o předávkování také není k dispozici.

Peruvian Maca se nedoporučuje pro těhotné a kojící ženy, ale jen z důvodu nedostatku klinických pozorování ní. Samozřejmě, že těhotné ženy v Peru sníst klidně. Žádné nežádoucí účinky u zvířat je také nikdy nezmínil, protože tato rostlina je již dlouho a je používán jako krmivo pro zvířata, což výrazně zvyšuje plodnost žen.

To znamená, že peruánské Maca je naprosto bezpečná rostlina, která může být použita bez omezení, pro lidi všech věkových kategorií a pohlaví.

>>>>  Slimagic Caps - oficiální místo, koupit hned, recenze, cena

Přehled potravinových doplňků s Maca kořen

peruánské Maca lze zakoupit v práškové formě ze suchého kořene. Přesto, že obsahuje kompozici mnoha potravinových doplňků, které zvyšují libido a potenci. Jsou k dispozici v různých formách: kapsle, tablety, extrakty. Obvykle prodávají ve specializovaných prodejnách, lékárna ve vzácné.

Make formě prášku peruánské Maca potřebují studenou vodu, džus nebo jiné kapaliny, neobsahující alkohol, který popře všechny výhody léku. Další možností je smíchat prášek s jídlem, ale není mastný, aby nedošlo ke zpomalení jeho vstřebávání.

Den trvat 5 až 20 g prášku v jedné až třech dávkách. Přípravky s výtažkem z máku jsou považovány za silnější, ale na trhu jsou menší a nepříjemnou chuť.

Zde je seznam populárních dietní doplňky Maca root:

Viz také: „Spulen“ tobolky pro mužskou potenci: ruční, cena, názory a analogy

celý průběh léků peruánské Maca je měsíc, poté odročeno za stejné období a tak třikrát. Analogy Maca kořen jsou potraviny rostlinného původu:

 1. yohimbe;
 2. Eurycoma longifolia;
 3. ženšen;
 4. Epimedium Estrellita;
 5. Tribulus.
 6. OL>

  Doplňky stravy, které obsahují tyto složky mají podobný účinek: stimulant, tonikum, adaptogenní. Indikace pro přijetí mají stejné, takže tyto prostředky mohou být střídána přípravků Maca root.

  Padělání produktu peruánské Maca

  Vzhledem k obrovské popularitě peruánské peruánské Maca se často padělány. Bohužel, s přesností určit, zda léčiva Maca kořen, není možné bez laboratorních testů. Obecně platí, že čerstvé nebo sušené, tato rostlina v naší zemi není určena k prodeji.

  Někteří lidé, s nimiž se potýká s absencí jakéhokoli pozitivního vlivu na recepci příprav máku, říkají, že je to další „rozvod“. Nicméně, s největší pravděpodobností je to kvůli používání padělků.

  Statistiky ukazují, že v posledních letech Peru výsadby Lepidium meyenii zabírají jen 50 akrů. Stále velké množství se pěstuje mimo horských oblastech ve speciálních sklenících. Objemy výrobků uváděných na trh je výrazně vyšší, což znamená hojnost padělků.

  Jak se chránit před nákupem padělků? Sto procent, aby se zabránilo podvodům je nemožné, ale několik tipů, které můžeme dát. Měl koupit certifikované produkty od společností s dobrou pověstí a dlouhou historií působení na trhu.

  Pokud provedete nákup přes internet, vyhnout se webové stránky, které prodávají odnostranichnikov právě tento jeden produkt. Obvykle jsou zařízeny v křiklavých barev, s humbuk a umístění produktu jako všelék na všechny neduhy. neexistují skeny osvědčení a licencí pro jeho prodej.

  Uživatelé, kteří pravidelně nakupují práškových peruánské mák a sledovat jeho pozitivní vliv, říkají, že travnatá chuť a vůni tohoto produktu se srovnávat s ničím, je nemožné. Nicméně, tento test je vhodný pouze pro ty, kteří se snažili tuto rostlinu.

Emilie Jurečková
About Emilie Jurečková 120 Článků
Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.